Prosinec 2010

Veselé Vánoce a hiatus

24. prosince 2010 v 14:55 | Andi
Ahoj všem. Děkuju za přání k Vanocům a já vám to přeji taky. Takže krásmé Vánoce hodně dárečku a šťastný nový rok. Nevim jak vy ale tušim že stejně jak já jsem se na dnešk hrozně moc těšila....
No a tak přes svátky nebudu mít čas  na blog ale budu si užívat dárků a určitě pojedu k babičce na lyže apod. takže musím vyhlásit hiatu. Bude 24.12.2010-cca5.1.2011. To je divný že už bede novej rok :D. Takže prostě kráný Vánoce,svátky a nový rok....

Andi

PS:ten Vánoční des jsem nestihla nastavit, tak snad někdy příště...
PPS:Ten od Mandy taky asi nebude novoroční...

A zas nový fotky

13. prosince 2010 v 17:42 | Andi
no sory že jsem tu ted nebyla ale prostě jsem nastíhala...a tak tady je zbytek fotek co se objevili když jsem nepřidálala... :)


sfz
ergz
xcvd
xcvd
xcvd


Fotky z letiště a Anglie

6. prosince 2010 v 19:24 | Andi |  News
omlouvám se že jsem tu ted nebyla,ale nybyla jsem doma a pak ty přípravy na vánoce(uklízení,pečení cukroví,uklízení...).Taky už mám připravený vánoční lay tak ho někdy až budu mít čas(což se stane vyjímečně protože když tu jsem jen deset minut tak tatka ,že už to mam ukonči(nesnašim to slovo :D)no tak sna se sem někdy dostanu na dýl....a ten des od Mandy si dám jako novorocní(taková počest(sorry ale ja ted nestiham a na novej rok je to přece pocta :D :D :D)
mezitím se tu oběvily nový fotky.jsou krásny hlavne ty poslední v tech modrejch satech ji to prostě strašně slušíííí!!!


sdst
l
ů
---------
---------

Candis

2. prosince 2010 v 16:05 | Andi |  News

hjn
aer
---------
---------
---------docela mě pobavilo jak jsem se koukala ty ty 1.fotky a Emma je tam v letních šatech a my tady ted chodime do skoly nabaleny,vnku -10C a snich vsude kolem! :D nojono Californie... :)