Životopis

31. května 2010 v 15:59 | Andi
Celým jménem se jmenuje Emma Rose Roberts (přezdívaná Em). narodila se 10. února 1991 ve městě Rhinebeck.

Emma začala svou hereckou dráhu ve filmu KOKAIN, kde si zahrály hlavní role takové hvězdy jako Johnny Depp, Penelopé Cruz nebo Rachel Griffiths. Emma je neteří unzáváné a úspěšné herečky Julie Roberts. Po stopách své tety se vydala do světa filmů a dostala hlavní roli ve filmu Aqumarine (Mořská panna). U nás ještě příliš známá není, ale u teenegerů by se pro její jméno místo našlo.

Dlouhé tři roky hrála hlevní roli v rodinném seriálu ,,Unfabulous", který se vysílá na satelitní stanici NICK. Hraje třináctiletou Addie Singerovou,to je obyčejná pubertačka, která chodí do školy a prožívá různé strasti. Natočila teké film Wildchild (Puberťačka), který poukázal na její herecký talent, který se od ní očekával už od první role. Zatím jí můžeme vídat jen v rolích ''puberťaček'', což i odpovídá jejímu věku. Dnes se můžeme těšit na další film, ve kterém si zahrála po boku známe Lisy Kudrow.

Mimo herectví se věnuje také modelingu a zpěvu. K filmu Aqumrine nazpívala i titulní píseň ,,Island In The Sun" (tato píseň zazněla táké ve filmu s Olsenkami ,,Prázdniny na Bahamáchů ale od Weezra :).  Další její písničky se jmenovali Dummy, This Is Me, We Are Gonna Happen, Mexican Westler, I Vanna Be....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama