Květen 2010

Hotel pro psy On-line

31. května 2010 v 19:18 | Andi


Mořská panna On-line

31. května 2010 v 19:15 | Andi


Puberťačka On-line

31. května 2010 v 19:13 | Andi


Aquamarine / Mořská panna

31. května 2010 v 19:09 | Andi
aquamarine


→ Hrají

→ FotoMořská panna

31. května 2010 v 18:45 | Andi
Originální název: Aqumarine
Rok výroby: 2006
Žánr: fantasy, komedie, rodinný, romantický
Délka filmu: 99 minut
Režie: Elizabet Allen

POPIS FILMU
Haley a Claire jsou nejlepší kamarádky, dny tráví tím, že na pláži pozorují jednoho nádherného blonďatého plavčíka jménem Ray, po kterém jedou skoro všechny holky z okolí. Kamarádky nemají tu odvahu ho oslovit, a tak jim nezbývá nic jiného, než si o něm jen povídat, pozorovat ho a snít. Jedné noci se strhne strašná bouřka a obrovské vlny se vylijí na břeh, zatopí to i celý bazén. Holky v něm objeví mořskou pannu - Aquamarine a s tou se spřátelí, Aqua jim poví, že když jí pomůžou najít lásku, tak jim splní jedno přání.

Jelikož se má Haley stěhovat, je oběma jasné, že prostě Aque musí pomoci. A tak se tedy vydají na lov, Aqua se ale na první pohled zamiluje do Raye a holky řeší dilema, jestli jí jejich milovaného Raye nechat, nakonec to přání je silnější než jejich láska k Rayovi, a tak se rozhodnou pro Aquamarine jeho lásku získat. Použijí veškeré holčičí taktiky, které vyčetly z časopisů, jak se ale zdá, Aqua nikdy o balení kluků neslyšela, takže to vypadá jako nadlidský úkol.

Hotel for dogs / Hotel pro psy

31. května 2010 v 18:41 | Andi
hoter for dogs-hotel pro psy


→ Hrají

→ FotoWild child / Puberťačka

31. května 2010 v 18:38 | Andi
Wild Child-Puberťačka


→ Hrají

→ FotoHotel pro psy

31. května 2010 v 18:20 | Andi

Originální název: Hotel for dogs
Rok výroby: 2009

POPIS FILMU
Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Dlouho ne, což si sourozenci Andi (emma Roberts) a Bruce (Jake T. Austin) moc dobře uvědomují. Problém je o to aktuálnější, že se tihle sirotci dostali do spárů pěstounů, kteří zvířata přímo nenávidí. Výchozí situace pro filmovou adaptaci slavné stejnojmenné knížky nemohla být vyhrocenější.

Každodenní ilegální uspokojování základních potřeb jejich chlupatého přítele Pátka vystřídá mnohem ambicióznější plán, na jehož počátku stojí objev zpustošeného bývalého hotelu. Andi a Bruce na něj náhodou narazí na útěku před policisty a uvnitř objeví dva Pátkovy toulavé soukmenovce. Tehdy se v jejich hlavách zrodí šílený nápad poskytnout azyl všem opuštěným psům z blízkého i širokého okolí. Andi do projektuvloží smysl pro improvizaci a organizační talent, Bruce zase své technické schopnosti, které dokážou proměnit nepotřebné harampádí v užitečné nástroje, jež dokážou obyvatele psího hotelu bavit a hlavně krmit. Na pětihvězdičkový servis naštěstí nejsou sami.

Záhy se k nim přidají tři vrstevníci, které nadšení obou mladých hoteliérů zdravě nakazí. Jenže i když film žánrově spadá do kategorie moderní dobrodružné pohádky, nelze počítat s hladkým průběhem a tečkou ve stylu "a štěkali tu šťastně až do smrti". Velká kumulace psů rozličných ras totiž zvyšuje riziko odhalení téhle originální nelegální ubytovny, a i když si to děti snaží nepřipouštět, tuší, že se to jednoho krásného dne provalí. Poprask, který vyvolá objevení téhle nelegální ubytovny městskými úředníky, je ale ještě neskutečnější než samotný provoz hotelu pro psy.

Puberťačka

31. května 2010 v 17:51 | Andi

Originální název: Wild Child
Rok výroby: 2008
Žánr: komedie, rodiné

POPIS FILMU
Zhýralé puberťačce Poppy (Emma Roberts) z Los Angels, malé Malibu Barbie, které by šatník mohla závidět i sama Paris Hilton doteď všechno procházelo.Pro jejího otce, který zatím své zlobivé, drzé dceři vše toleroval je ale poslední kapkou, když se Poppy vymkne z rukou party. Otec se rozhodne Poppy poslat do dívčí školy v daleké a studené Británii. Poppy samozřejmě odporuje, ale nakonec zjistí, že otce neobměkčí a že tentokrát to opravdu přehnala, nakonec nadutě sbalí své kufry Luis Vuitton a odlétá to Anglie.

Pro Poppy zde nastává tvrdý režim.Briteské studentky odsuzují pozlátkový život Malibu Barbie a už od začátku jí hází klacky pod nohy. Poppy je zoufalá,chce se nechat vyloučit, aby mohla odjet domů.V tom jí pomůžou její spolubydlící se kterými se s přátelí.Plán spočívá v tom že musí dělat všechno co je zakázané

Osud však zamíchá kartami a Poppy se zamiluje do Freddieho, fantastického syna ředitelky, který je také jediným mužem na škole a idolem všech studentek.Postupně si také začíná tvořit kolektiv kamarádek, odsraní si peroxidovou blond na svých vlasech, dokonce se dostane do školního lakrosového družstva.Nakonec zjistí, že tahle dívčí škola má v sobě mnohem víc, než se zpočátku zdálo a chce zůstat.Ovšem to změní jistá událost....

Filmografie

31. května 2010 v 16:52 | Andi
○BIG LOVE○
Delilah

○BLOW○
Young Kristina Jung

○GRAND CHAMPION○
Sister

○SPYMATE○
Amelia

○UNFABULOUS○
Addie Singer

Claire

Nancy Drew

○THE FLIGHT BEFORE CHRISTMAS○


Poppy Moore

Andi

○LYMELIFE○
Adrianna Bragg

○THE WINNING SEASON○
Abby

○MEMORIS OF A TEENAGE AMNESIAC○
Alice Leeds

○TWELVE○
Molly

Molly

○4.3.2.1.○
Joanne

○WHAT´S WORGON WITH VIRGINA○
Jessie Tipton

○IT´S KIND OF A FUNNY STORY○
Noelle

○HOMEWORK○

○A GREAD EDUCATION○
Liza

○SCREAM 4○
Jill
Životopis

31. května 2010 v 15:59 | Andi
Celým jménem se jmenuje Emma Rose Roberts (přezdívaná Em). narodila se 10. února 1991 ve městě Rhinebeck.

Emma začala svou hereckou dráhu ve filmu KOKAIN, kde si zahrály hlavní role takové hvězdy jako Johnny Depp, Penelopé Cruz nebo Rachel Griffiths. Emma je neteří unzáváné a úspěšné herečky Julie Roberts. Po stopách své tety se vydala do světa filmů a dostala hlavní roli ve filmu Aqumarine (Mořská panna). U nás ještě příliš známá není, ale u teenegerů by se pro její jméno místo našlo.

Dlouhé tři roky hrála hlevní roli v rodinném seriálu ,,Unfabulous", který se vysílá na satelitní stanici NICK. Hraje třináctiletou Addie Singerovou,to je obyčejná pubertačka, která chodí do školy a prožívá různé strasti. Natočila teké film Wildchild (Puberťačka), který poukázal na její herecký talent, který se od ní očekával už od první role. Zatím jí můžeme vídat jen v rolích ''puberťaček'', což i odpovídá jejímu věku. Dnes se můžeme těšit na další film, ve kterém si zahrála po boku známe Lisy Kudrow.

Mimo herectví se věnuje také modelingu a zpěvu. K filmu Aqumrine nazpívala i titulní píseň ,,Island In The Sun" (tato píseň zazněla táké ve filmu s Olsenkami ,,Prázdniny na Bahamáchů ale od Weezra :).  Další její písničky se jmenovali Dummy, This Is Me, We Are Gonna Happen, Mexican Westler, I Vanna Be....

Náštěvní kniha

18. května 2010 v 18:28 | Andi
avatar
Vytvořila jsm novou náštěvní knihu. Byla bych ráda, kdybyste mi všechny návrhy, nápady, výčitky atd. psali sem. Ale i reklamy, a takvé komentáře jako například ať pro dotičnýho hlasuju, nebo se jdu kouknout na jejich blog... Jinak takovéhle komentáře budu ignorovat a mazat. Děkuji za pochopení...

Andi

Site

17. května 2010 v 15:22 | Andi |  Site
něco o mě...

náštěvní kniha pro Vás...

spřátelené blogy...

Chceš spřátelit?

fanklub Emmy pro Vás a čí jsem já fanda...

Fan extras

17. května 2010 v 15:21 | Andi |  Fan Extras
zahraj si hru s Emmou...

co jsem pro Vás vyrobila...

hlasujte pro Emmu...

zkopíruj oblečení Emmy...

Media

17. května 2010 v 15:20 | Andi |  Media
.

Emma Roberts

17. května 2010 v 15:16 | Andi |  Emma
 životopis...

filmografie...

fakta a zajímavosti...

jak rostla v obrázcích...

rodina a příbuzní...

přátelé...

žebříčky...

POTM

16. května 2010 v 21:15 | Andi |  Site
foutkou měsíce květen-červen se staly dvě fotky,tak jsem udelala takovou smíšeninu
may-june
a na prázdninový měsíce červenec-srpen jsou fotoshooty...

1.
2004


2.
2005


3.
2007


4.
2008

Apply?

16. května 2010 v 21:03 | Andi |  Site
avatar
ahoj
jestli se chceš se mnou spřátelit tak musíš splňovat podmínky a pak už se stačí jen zapsat...

PODMÍNKY:
1. blog musí být o určité osobnosti,filmu,seriálu,...
2. můj blog budeš obíhat minimálně 2x týdně a psát komentář minimálně 1x týdně, a nesmíš psát komentáře typu OBÍHÁM atd.(já budu k tobě chodit tak často jako ty ke mně)

Nemusím si tě přidat(ale snad si vás všechny přidám )...

1. přezdívka
2. adresu blogu
3. o kom(čem) máš blog?
4. proč se chceš spřátelit?

Ikonky

15. května 2010 v 22:07 | Andi

zkušební článek

15. května 2010 v 20:09 | Andi
aaaa